xxxx

Wooblies MARVEL jsou tady!

S Wooblíky je zábava! Tuto novou kolekci sběratelských wooblíků s motivy superhrdinů prostě nebudeš chtít pustit z ruky! Wooblíky se otáčí, převrací, kmitají, prostě „wooblují“! Díky skrytému magnetu se vždy vrací zpátky „na nohy“. Nekonečné možnosti hraní. Balení na blistru.

about-img

Výrobky

WOOBLIES ZÁKLADNÍ BALÍČEK

Balení obsahuje: 2x Wooblík, 2x Sberatelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her. Sesbírej je všechny!



WOOBLIES WOOBLÍK S TURBO VYSTŘELOVAČEM

Balení obsahuje: 1x Wooblík​, 1x turbo vystřelovač, 1x Sberatelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her. Díky turbo vystřelovači můžeš woblíky roztočit a vystřelovat. Zahraj si s kamarádem, vystřel woblíky proti sobě a zjisti kdo vyhraje! Sesbírej je všechny!



WOOBLIES BALENÍ 2 WOOBLÍKŮ S TURBO VYSTŘELOVAČEM

Balení obsahuje: 2x Wooblík​, 1x turbo vystřelovač, 2x Sberatelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her Díky turbo vystřelovači můžeš woblíky roztočit a vystřelovat. Zahraj si s kamarádem, vystřel woblíky proti sobě a zjisti kdo vyhraje! Sesbírej je všechny!



WOOBLIES BALENÍ 3 WOOBLÍKŮ S TURBO VYSTŘELOVAČEM

Balení obsahuje: 3x Wooblík​, 1x turbo vystřelovač, 2x Sberatelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her Díky turbo vystřelovači můžeš woblíky roztočit a vystřelovat. Zahraj si s kamarádem, vystřel woblíky proti sobě a zjisti kdo vyhraje! Sesbírej je všechny! Balení na blistru.



WOOBLIES BALENÍ 4 WOOBLÍKŮ

Balíček nabitý woblíkami! Balení obsahuje: 4x Wooblík​, 4x Sberatelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her. Sesbírej je všechny!



SBĚRATELSKÝ BOX WOOBLIES

Sběratelský box pro vaší kolekcí, navíc s 4 woblíkami! Balení obsahuje: 4x Wooblík, 4x Sběratelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her a sběratelská krabička s madlem na přenášení. Sesbírej je všechny!



BOJOVÁ ARÉNA WOOBLIES S 2 TURBO VYSTŘELOVAČI

Bojová arena pro vaše souboje, navíc se 4 wooblíkami! Balení obsahuje: 4x Wooblík, 2x turbo vystřelovač, 4x Sběratelská kartička, 1x Letáček se seznamem figurek a her a bojová aréna s madlem na přenášení. Sesbírej je všechny!


Video

Koupit online