xxxx

VIP Pets COLOR BOOST, pejsek s doplňky, série 3

Otočte víčkem a sledujte, jak se obal otevírá a odhaluje vašeho VIP Pets Color Boost pejska! Nyní můžete svým 30 cm dlouhým vláskům pejska doplnit barvu a vytvořit neomezené styly! 12+ pejsků do sbírky. Našich 9 hlavních postav přichází s novým barevným vzhledem a 3 novými přáteli, Wanda, Bianca a Jazzy! Najdete i vzácného pejska Shiaru?

VIP Pets GLITTER, pejsek s doplňky, série 2

Nová série oblíbených VIP Pejsků s třpytivými vlasy! 6 stylových mazlíčků ve 2 provedeních se stylingovými doplňky. 3 jednoduché zábavné kroky: Umyjte, objevte a vysušte. Jedinečné balení – ve tvaru láhve se šampónem. Každé balení obsahuje 8 doplňků: 4 základních příslušenství (společné pro všechny): kadeřnické křeslo, hřeben, vlasové pásky, náhrdelník, zástěrka + speciální příslušenství (jedinečné pro vytvoření specifického účesu, na příklad: třpytky, změna barvy, žehlička, natáčky, nástavce, nálepky, vlasová bižuterie a korunka) + sběratelský list. Nejmódnější mazlíčci se super dlouhými vlasy vám dávají příležitost vytvořit tisíce účesů. VIP PETs jsou stylová, přátelská a okouzlující. Můžete vidět, jaká postava je uvnitř, ale účes, šaty a doplňky jsou skryty.

VIP Pets mini pejsek extra dlouhé vlasy

Bez fanoušků není VIP pets: VIP Pets MINI FANOUŠCI jsou nejbláznivějšími příznivci našich VIP Pets! Každý z nich má své oblíbené VIP pejsky a tvoří 6 různých oddílů: PINKILICIOUS (AMANDA & MIRANDA fanoušci Juliet), DISCO DIVAS (SARAH & LARA Of Gwen), QUEEN LADIES (CHLOE & ZOE, Lady Gigi fanoušci), FANTASY CLUB (SOPHIA & LIA pro Alexii), DREAM TEAM (LUNA & BRUNA, fanoušci Nyly) a RAINBOW SURFERS (LILY & EMILY fanoušci Taylor), + COCO, prezidentka fanklubu a naše vzácná postava. Jako v seriálu. Stejně jako jejich idoly sdílejí silnou VÁŠEŇ PRO VLASY! Otevřete balení a objevte 6 PŘEKVAPENÍ uvnitř: 1 MINI fanoušek + 3 kusy příslušenství k vytvoření dokonalého stylu + průvodce sběratele a tematizovaný MINI herní set - malý Fabio a Fabia kadeřnický salón a samolepky na ozdobu. Jako jejich hrdinky mají coolové EXTRA DLOUHÉ VLASY, 20 cm, připravené k stylování! A všechny jsou odlišné, v barvách, účesech a doplňcích specifických pro každou nich.
I Love VIP Pets Mini (6,5 cm vysoké figurky).
12 pejsků v kolekci / 20 cm vlasy / 3 doplňky (hřeben + vlasové stylingové doplňky)

VIP Pets

VIP Pets jsou nejvíc stylový mazlíčci s mega dlouhými vlasy! 30 cm!! 6 různých pejsků s různými povahami a koníčkami. Jedno je ale spojuje…. láska k vlasům! Rádi si vlasy stylují do všelijakých účesů na různé příležitosti, potřebují ale tvojí pomoc pro dosažení dokonalého vzhledu.

Je na čase umýt jí vlasy!

Jakmile jí umyješ vlasy, objevíš její unikátní styl. Použitím doplňků zahrnutých v balení dokážeš vytvořit ty nejstylovější účesy na každou příležitost! Staň se profesionálním vlasovým stylistou jako Fabio a Fabia! VIP Pets přijdou v šamponové lahvičce, a jejich unikátní vlasy se odhalí až po naplnění láhve vodou.

Mazlíčcí

VIP Pets kadeřnický salón

Vítejte v kadeřnickém salónu VIP Pets Fábio a Fábia! Tady vítáme naše skvělé zákazníky, zde se dějí opravdová kouzla! Na tomhle úžasném místě se potkáváme s našimi speciálními přáteli. Mají totiž čtyři nohy a nádhernou hřívu. Ano, jsou to pejskové VIP Pets! Přijďte společně s nimi objevovat svět plný účesů a dobrodružství, které budete milovat! Nejmódnější mazlíčci se super dlouhými vlasy vám dávají příležitost vytvořit tisíce účesů. VIP Pets jsou stylové, přátelské a okouzlující.

Kadeřnický salón VIP Pets Fabio & Fabia zahrnuje: exkluzivního pejska VIP Pets, duhový kartáč, lesklou kapsli, zásuvky na ozdoby na vlasy, šampon a houbičku na vlasy, a 10 různých typů vlasových doplňků a dekorací.

Mazlíčcí

Taylor je velmi aktivní a nejsilnější mazlíček. Má silného seberozvojového ducha a nikdy se nevzdává. Protože je velmi akční, nerada tráví čas doma. Její kamarádi tak moc dobře ví, že jí vždy můžou zastihnout na pláži serfovat nebo skejtovat. Taylor má dva různé styly. Dance style a Skater style na dlouhé odpolední hodiny, které tráví zkoušením nových triků.


Gwen chodí ráda na večírky a miluje tančení. Vždy je pozitivně naladěná a má skvělý smysl pro humor. Miluje vše spojené s hudbou, takže se o zábavu a výběr písniček na oslavách či večírcích vždy stará ona. Gwen má dva různé styly. Graduation style na speciální příležitosti a Concert style na hudební festivaly.


Juliet je velmi sladká a pozorná osobnost. Je romantická a ohleduplná. Ráda dělá radost druhým, takže miluje dávání dárků a pečení pro své kamarády. Juliet má dva různé styly. Candy style a Birthday style, které perfektně odráží její povahu.


Lady Gigi je hodně společenská a sebevědomá. Má dobrý vliv na lidi, takže je ráda ve vůdčí pozici. Její vášní je móda. Ví, jak si vybrat perfektní outfit na každou příležitost. Je trochu závislá na svém telefonu a taky je tak trochu hacker. Když potřebuješ nějakou informaci, Lady Gigi ti jí najde. Lady Gigi má dva různé styly. Shopping style a Exclusive event style, oba oslnivý.


Nyla je velmi klidná a snivá. Je věrná a důvěryhodná kamarádka, a je nejrozumnější a také nejvíc obezřetná z celé party. Někdy je až příliš klidná. Zbožňuje přírodu a část svého času vždy věnuje józe a meditaci. Nyla má dva různé styly. Friends style a Yoga style pro klidný zrelaxovaný den.


Alexia je velmi nezávislá a kreativní. Ráda vyjadřuje své pocity kreslením. Když mají její kamarádi a ona nějaké potíže, řeší je kreslením. Alexia má dva různé barevné styly. Creative style pro kreslení a Exhibition style pro inspirující akce.


Video

Nakupujte online

Eshopy

Kamenné prodejny