xxxx

VIP Pets

VIP Pets jsou nejvíc stylový mazlíčci s mega dlouhými vlasy! 30 cm!! 6 různých pejsků s různými povahami a koníčkami. Jedno je ale spojuje…. láska k vlasům! Rádi si vlasy stylují do všelijakých účesů na různé příležitosti, potřebují ale tvojí pomoc pro dosažení dokonalého vzhledu.

Je na čase umýt jí vlasy!

Jakmile jí umyješ vlasy, objevíš její unikátní styl. Použitím doplňků zahrnutých v balení dokážeš vytvořit ty nejstylovější účesy na každou příležitost! Staň se profesionálním vlasovým stylistou jako Fabio a Fabia! VIP Pets přijdou v šamponové lahvičce, a jejich unikátní vlasy se odhalí až po naplnění láhve vodou.

Mazlíčcí

Mazlíčcí

Taylor je velmi aktivní a nejsilnější mazlíček. Má silného seberozvojového ducha a nikdy se nevzdává. Protože je velmi akční, nerada tráví čas doma. Její kamarádi tak moc dobře ví, že jí vždy můžou zastihnout na pláži serfovat nebo skejtovat. Taylor má dva různé styly. Dance style a Skater style na dlouhé odpolední hodiny, které tráví zkoušením nových triků.


Gwen chodí ráda na večírky a miluje tančení. Vždy je pozitivně naladěná a má skvělý smysl pro humor. Miluje vše spojené s hudbou, takže se o zábavu a výběr písniček na oslavách či večírcích vždy stará ona. Gwen má dva různé styly. Graduation style na speciální příležitosti a Concert style na hudební festivaly.


Juliet je velmi sladká a pozorná osobnost. Je romantická a ohleduplná. Ráda dělá radost druhým, takže miluje dávání dárků a pečení pro své kamarády. Juliet má dva různé styly. Candy style a Birthday style, které perfektně odráží její povahu.


Lady Gigi je hodně společenská a sebevědomá. Má dobrý vliv na lidi, takže je ráda ve vůdčí pozici. Její vášní je móda. Ví, jak si vybrat perfektní outfit na každou příležitost. Je trochu závislá na svém telefonu a taky je tak trochu hacker. Když potřebuješ nějakou informaci, Lady Gigi ti jí najde. Lady Gigi má dva různé styly. Shopping style a Exclusive event style, oba oslnivý.


Nyla je velmi klidná a snivá. Je věrná a důvěryhodná kamarádka, a je nejrozumnější a také nejvíc obezřetná z celé party. Někdy je až příliš klidná. Zbožňuje přírodu a část svého času vždy věnuje józe a meditaci. Nyla má dva různé styly. Friends style a Yoga style pro klidný zrelaxovaný den.


Alexia je velmi nezávislá a kreativní. Ráda vyjadřuje své pocity kreslením. Když mají její kamarádi a ona nějaké potíže, řeší je kreslením. Alexia má dva různé barevné styly. Creative style pro kreslení a Exhibition style pro inspirující akce.


Video

Nakupujte online

Eshopy

Kamenné prodejny