xxxx

Projektor Smart Sketcher PRO

SmART kreslící projektor a proprietární aplikace ukazuje dětem dětem, jak kreslit a psát jako profesionál pomocí oblíbených fotografií, jak se naučit kreslit obrázky a obsah podle osnov. Pokyny krok za krokem vedou malé ruce celým procesem. Děti si mohou stáhnout fotografie z mobilního zařízení nebo použít předinstalované balíčky aktivit. STEAM učení je vzdělávací přístup k učení, který využívá vědu, technologie strojírenství, umění a matematiku jako přístupové body k vedení dětského bádání, dialogu a kritického myšlení. smART sketcher PRO se nabíjí pomocí USB kabelu.

Kreslí si vaše dítě rádo? Inovativní Projektor Smart Sketcher 2.0 byl vytvořen aby pomohl dítěti objevit své výtvarné nadání. Spolehlivé zařízení v úplně nové verzi obsahuje 60 obrázků, které poslouží jako inspirace k tvoření neobvyklých výtvorů. To není vše. Projektor vydává zvuky imitující kreslené postavičky/zvířete/předmětu a také napomáhá výuce angličtiny. Stačí vyhláskovat slovo a začít tvořit. Začal na papíru vznikající pejsek štěkat? Vyvolej v dítěti touhu tvořit s novým Smart Sketcher.

Objevuj své možnosti díky pokročilé hračce, která napomáhá cvičit skicování na papíru, soustředění a představivost – a to není vše! Smart Sketcher formou asociace a zábavy učí dítě angličtinu milým a bezprostředním způsobem. Díky cvičením psaní v angličtině, proměňuje slovo na obrázek, který si vaše dítě snadno zapamatuje.
Výrobce projektoru Smart Sketcher zaručuje bezpečnost používání nejmladším. Každá součástka hračky je precizně vyrobena z testovaných materiálů. Základna projektoru v novém tvaru vysouvacích nohou je stabilní a odolná vůči poškozením. První spuštění bude vyžadovat pomoc dospělé osoby.

STEAM učení je vzdělávací přístup k učení, který využívá vědu, technologie strojírenství, umění a matematiku jako přístupové body k vedení dětského bádání, dialogu a kritického myšlení. smART sketcher PRO se nabíjí pomocí USB kabelu.

VIDEO

Koupit online