NOVINKY

Objevuj novou Hudební edici CRY BABIES MAGIC TEARS Edice Happy Flowers je tady!

Domeček má tvar kapky slzy s designem sluchátek nahoře. Kovový povrch dělá tuto kapsli výjimečnou! Otevři horní část a odhal svou panenku a doplňky! Každá z více než 8 panenek do sbírky s sebou přináší více než 9 doplňků včetně vlastního hudebního nástroje. Posbírej je všechny a vytvoř kapelu "The Tears"! Obsahuje: kojeneckou láhev, dudlík, židli, pár bot, personalizovaný nástroj, jedinečný doplněk a arch se samolepkami. Napoj panenku kojeneckou lahví a zmáčkni jí bříško. Potečou ji zlaté slzy!

Hudebni

CRY BABIES MAGIC TEARS Edice Happy Flowers je tady!

K dispozici je 8+ květinových postaviček, které můžeš sbírat! A každá voní jako květina, kterou reprezentuje! Balení představuje květináč. Otevři jej, odstraň cukrovou vatu, otoč speciálním ciferníkem a uvnitř květináče kouzelně vyroste květina. Každá panenka má s sebou v balení až 10 tematických doplňků. Panenku lze napojit vodou pomocí přibalené lahvičky. Když je panenka plná vody, po zmáčknutí bříška bude ronit slzy. Kápni slzičku na květinku a dívej se jak se zabarví!

Happt Flowers

CRY BABIES MAGIC TEARS Dress Me Up mix sérií 1 a 2

v průhledném balení ti dovolí vybrat si panenku, kterou máš najradši. Na výběr máš až z 20 panenek a každá s sebou má 7 různých tematických doplňků. Panenku lze napojit vodou pomocí přibalené lahvičky. Když je panenka plná vody, po zmáčknutí bříška začně ronit slzy.

Dress Me Up edition

CRY BABIES MAGIC TEARS Panenky Storyland s mazlíčkem

Objevte celý nový svět Cry Babies Magic Tears Storyland! Inspirováno ikonickými pohádkovými příběhy a můžete sbírat více než 6 jedinečných panenek!
Domeček odpovídá osobnosti jednotlivých miminek, každá je dodávána s odpovídajícím mazlíčkem a zábavným doplňkem oblečení! Otevřete ji duhovým klíčem a objevte všech 10 obsažených překvapivých doplňků: kouzelnou kojeneckou láhev, dudlík, pár bot, kus oblečení, personalizovanou knihu, dva personalizované doplňky a arch se samolepkami.
Nakrmte panenku kouzelnou lahvičkou, zmáčkněte jí bříško a bude plakat opravdové slzy! Jejich slzy jsou kouzelné; když jejich slzy spadnou na knihu, objeví se obrázek z příběhu!

Storyland edition

CRY BABIES MAGIC TEARS DRESS ME UP Jennina šatní skříň

Hrací sada The Cry Babies Magic Tears Dress Me Up Jennina šatní skříň podněcuje dětskou fantazii a vytváří nekonečné vzhledy a příběhy, které se panence budou hodit. Tato dokonalá šatní skříň ve tvaru mraku poskytuje dostatek prostoru pro uložení všech oblíbených oblečků, bot a doplňků Cry Babies Magic Tears! Balení obsahuje samotnou šatní skřín, exkluzivní panenku Jennu se 3 outfity a celkem více než 15 doplňků - kojeneckou láhev, dudlík, panenku, 3 věšáky, 3 skutečné kusy oblečení, 3 páry bot a 4 další různé doplňky.

Dress me up

CRY BABIES MAGIC TEARS STORYLAND série DRESS ME UP Obleč mě

Zcela nová speciálí edice panenek Cry Babies Magic Tears. Balení obsahuje 8 překvapení: panenku, 1 oblečení, pár bot, 4 doplňky co by překvapení a list s nálepkami. Panenka roní čiré slzy bez zabarvení.

Storyland edition

CRY BABIES MAGIC TEARS růžová edice

Nová série panenek Cry Babies Magic Tears, růžová edice. Domečky ve tvaru růžové slzy a v nich originální panenky s růžovými doplňky, 9 různých panenek do sbírky. Panenka má v hlavě otvor, kterým nalejte do hlavičky vodu, můžete vodu také doplnit pomocí lahvičky a panenku napojit. Po stisknutí bříška panenka roní růžové slzy. Barevnost slz je omezená do vyčerpání barvící tablety umístěné v hlavě panenky. Po otevření domečku jsou doplňky skryté (9 kusů) - otevřením jednotlivých boxiků zjistíte co má tentokrát panenka s sebou.

Pink edition

Panenka Cry Babies Magic Tears magické slzy - Disney Edice

Zcela nová Cry Babies Magic Tears Disney edice je tady! Objevte své Cry Babies Magic tears miminka, které se nyní oblékají ve své oblíbené Disney klasické postavy! Do sbírky lze nyní nasbírat 9 panenek: Daisy, myšák Mickey, Olaf, Bambi, medvídek Pú, Dumbo a myška Minnie + vzácná panenka.

Disney edition

Panenka Cry Babies Magic Tears magické slzy, edice začarované

Vaše oblíbené postavy z Cry Babies Magic Tears, nyní v kouzelné edici! 6 panenek do sbírky, každá v unikátním oblečku - nejpůsobivější věcí je, že všechny září ve tmě! Každá z nich má svůj vlastní dům ve tvaru láhve, s pavučinovou kresbou nahoře, která také svítí ve tmě. Otevřete ho a zjistěte, kterou panenku máte a které doplňky má tentokrát panenka s sebou! Každá panenka je dodávána se 4 společnými doplňky: kouzelnou lahví,dudlíkem, brydnákem a židlí a 2 jedinečnými. Kromě toho některé domy obsahují příslušenství, které svítí ve tmě! Napojtete panenku Cry Babies Magic Tear lahví, stiskněte její břicho a bude plakat skutečné slzy!

Enchanted edition

Magické Slzy - Zlatá edice

Nová série panenek Cry Babies Magic Tears, zlatá edice. Domečky ve tvaru zlaté slzy a v nich originální panenky se zlatými doplňky, 6 různých panenek ke sbírce. Panenka má v hlavě otvor, kterým nalejte do hlavičky vodu, můžete vodu také doplnit pomocí lahvičky a panenku napojit. Po stisknutí bříška panenka roní opravdové zlaté slzy. Barevnost slz je omezená do vyčerpání zabarvovací tablety umístěné v hlavě panenky. Po otevření domečku doplňky jsou skryté - otevřením jednotlivých boxiků zjistíte co má tentokrát panenka s sebou.

Golden edition

Magické Slzy - pekařský vozík Coney

Pekárna Coney na kolečkách: magické slzy Coney aktivují funkci osvětlení a páry v troubě*. Sada obsahuje panenku CONEY ze série Cry Babies Magic Tears a několik kusů příslušenství.
*Simulace světla a páry v troubě se aktivuje stříkáním vody. Provoz na 2x AAA baterie, jsou součástí balení.

Coney

ZÁBAVA

VIDEO

Panenky Cry babies Magic Tears magické slzy

Cry Babies v češtině

KDE KOUPIT?

ONLINE

 • 4kids
 • Alza
 • Bambule
 • Easytoys
 • MAll
 • Maxik
 • Mraky hracek
 • Pompo
 • Rappa

KAMENNÉ PRODEJNY

 • Alltoys
 • Bambule
 • Globus
 • Hamleys
 • Pompo
 • Teddies