Kariéra

lastadia

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČR

TM Toys – největší distributor hraček na Polském trhu, od roku 2016 působíme také v České Republice, na Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Mezi námi distribuované značky patří mj. Rubik´s, Peppa Pig, Fortnite, Minecraft, doplňky pro Nerf a mnohem více. Naše pozice na trhu je čím dál silnější a proto do našeho teamu v ČR hledáme obchodního zástupce pro region ČR.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Péče o stávající portfolio zákazníků
• Pravidelné návštěvy u zákazníků, péče o portfolio hraček
• Pravidelná péče o vystavení a prezentaci produktů v prodejnách a hypermarketech
• Navazování a rozvíjení dlouhodobých vztahů s obchodními partnery
• Nabídka a prodej produktů společnosti

NABÍZÍME:

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Samostatnost a zajímavou práci se zajímavými produkty s mediální podporou
• Služební automobil, notebook, telefon
• Home office
• Firemní akce
• Nástup možný ihned

POŽADAVKY:

• Znalost angličtiny (komunikativní úroveň), čeština – rodilý mluvčí
• Praxe na podobné pozici 1-3 roky
• Časovou flexibilitu
• Chuť pracovat a podílet se na úspěchu společnosti
• Cílevědomost a samostatnost
• Řp sk. B
• ŽL výhodou

CV a pár slov proč byste chtěli u nás pracovat prosím zasílejte na email iwona.burska@tmtoys.eu VÝHRADNĚ V ANGLIČTINĚ. Motivační dopis nepotřebujeme. Těšíme se na Vás.