OD ŠMUDLY PO MAZLÍČKA

ADOPTUJTE ZVÍŘÁTKO!

Drazí kamarádi!

Tato nemilovaná, opuštěná zvířátka potřebují vaši pomoc! Na začátku Plyšáček vypadá jako smutná, roztrhaná plyšová kulička, ale když jej vykoupete, osušíte, učešete a postaráte se o něj, objevíte, jakým je krásným zvířátkem. Na oplátku zůstane vaším PPP (Přítulným Plyšovým Přítelem).

4 kroki
Kapiel

KROK 1

Připravte koupel pro svého Plyšáčka,
abyste jej dobře vyčistili.
Vykoupejte jej ve dřezu nebo
velké misce naplněné vlažnou vodou.
Po koupeli jej alespoň jednou
vymáchejte v čisté vodě.

Odkrycie

KROK 2

Jaké zvířátko jste zachránili?
Je to pejsek? Kočička? Králíček?

Suszenie

KROK 3

Oviňte a dobře osušte svého Plyšáčka
ručníkem a pak vyfénujte fénem
– stejně jako v salónu krásy
pro zvířata! Poproste dospělou
osobu o pomoc při nastavení
teplého (ale nikoli horkého)
proudu vzduchu z fénu.

pielegnacja

KROK 4

Vystylizujte své zvířátko.
Ať vypadá a cítí se skvěle.
Učešte jej kartáčem, nasaďte mu
obojek a přidejte doplňky.

VÝROBKY

Ahoj Nemám jméno, rodinu a dům, nevím, odkud pocházím a kolik mám let. Hledám kamaráda na celý život, který si mě vezme s sebou domů a postará se o mě. Vím, že nevypadám zajímavě, ale pokud mě umyješ, osušíš, učešeš, a co je nejdůležitější, budeš mě mít rád, pak ti ukážu svou skutečnou krásu! Slibuji, že tě budu mí navždy rád a budeš mým nejlepším kamarádem!

Pink

RŮŽOVÉ

3 druhy (králíček, kočka, pes) v růžové barvě. Aby zjistit jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

Aqua

TYRKYSOVÉ

3 druhy (králíček, kočka, pes) v tyrkysové barvě. Aby zjistit jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

Aqua

KVĚTINOVÝ

Králíčci Fur Balls - 3 barvy (pastelová růžová, modrá, žlutá). Aby zjistit který králíček se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček, květinovou čelenku pro králíčka a certifikát o záchraně.

Violet

VIOLET

3 druhy (králíček, kočka, pes) ve fialové barvě. Aby zjistit jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

Snowpals

SNĚHOVÁ KULIČKA

Limitována edice Touláčků - sněhová kulička. Ztracené v zimě, ve sněhu, vypadají jako sněhová koule. Kdo se skrývá v plyšovým chuvalci zjistíš až je vykoupeš, vysušíš a učešeš. Je to mrož, tučňák nebo polární medvěd? Jejich srst je třpytivá jako čerstvý sníh. Navíc, na bříšku je vyšité srdíčko, když ho přitulíš, nebo přiložíš ruku, změní barvu. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

Tutti Frutti

TUTTI FRUTTI

Teď, když už všechny zvířátka z první série byly zahraněné, přišel čas na nové Touláčky: pejsek, kočka nebo lama, v zajímavé 3 barevné variantě. Aby zjistit jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

Candy Floss

CANDY FLOSS

Teď, když už všechny zvířátka z první série byly zahraněné, přišel čas na nové Touláčky: pejsek, kočka nebo lama, v zajímavé 3 barevné variantě. Aby zjistit jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka, kartáček ve tvaru srdíčka, sponka a certifikát o záchraně.

Family

TOULÁČKOVÁ RODINKA

Zachráníš Touláčkovou rodinku? Odhal kolik dětí má maminka s sebou? Je to kočka nebo pes? Dvojčátka nebo trojčata? Aby zjistit jaké zvířátka se skrývají v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat. Odhal pohlaví miminek - podívej se na bříško. Datum narození děti zjistíš po odlepení nálepky. Obal je možné použit jako domeček. V balení najdete: plyšového mazlíčka a 2 nebo 3 děti, kartáček, sponka a certifikát o záchraně.

Real Rescue

MY REAL RESCUE BLUE/PINK

Interaktivní Touláček - obsah balení je překvapením - můžeš najit kočku nebo pejska (jedno barevné provedení)). 30+ zvukových efektů, senzorické efekty (vibrace), které aktivuješ v průběhu hraní. Když se budeš o Touláčka dobře starat uslyšíš zvuk srdíčka, Dej mu najit, a nezapomeň aby si odříhnul, jinak bude mít škytavku. Občas může mít i rýmu - postarej se o něj a vyčistí mu nosánek. Interaktivní přítel, s kterým vaše děti se nebudou nikdy nudit a naučí se jak se starat o zvířátko. Provoz na 3xAA, jsou součástí balení.

Babies

BABIES MINI TOULÁČEK

Fur Balls Babies Mini Touláček - v přenosným domečku. Odhalte jaké zvířátko se skrývá uvnitř přepravky. V balení najdete také příslušenství pro pěčí o zvířátko.

Piesek
Kotek
Bunnies
Violet
Snowpals
Tutti Frutti
Candy Floss
family
Real Rescue
Babies

Aby zjistit jaké zvířátko se skrývá v plyšovém chuchvalci, je potřeba je nejprve vykoupat a učesat, obal je možné použit jako domeček.

Obroza
Certyfikat

Sada obsahuje kartáč, obojek s přívěskem, sponku a certifikát o adopci!

VIDEOUKÁZKA

KDE KOUPIT?

Výrobky série Fur Balls koupíte v dobrých obchodech s hračkami.