Základní sety

Základní sety Fru Blu - V každé sadě naleznete kompletní vybavení pro vytvoření úžasných a velkých bublin, které rozzáří váš svět. Prozkoumejte naši širokou nabídku, do které patří sada s velkou obručí pro vytváření impozantních bublin, sada s malým stromkem pro miliony menších bublin a deluxe sada obsahující obruč, stromek a šňůru pro vytváření super obřích bublin.

V každé sadě najdete také tácek a speciální náplň o objemu 0,4 litru. Naše náplně jsou vyráběny v EU s důrazem na kvalitu a učiní váš zážitek s bublinami nezapomenutelným. Když jednou vyzkoušíte naši tekutinu, oceníte rozdíl ve výkonu a výsledných obrovských, trvanlivých bublinách, které vydrží dlouho a jen tak neprasknou.

S naším certifikovaným produktem nemusíte mít obavy o bezpečnost. Naše tekutiny jsou bezpečné jak pro děti, tak i pro domácí mazlíčky, což vám umožní tvořit nádherné bubliny nejen venku, ale i v pohodlí domova. Přineste si radost a magii do každé chvíle s našimi základními sadami pro výrobu obrovských bublin FRU BLU.


Blastry

Vítejte v naší exkluzivní kolekci Fru Blu blastrů, kde si můžete vybrat ten, který nejlépe zapadá do vašeho světa zábavy! Na výběr máte mezi Mega Blastrem, který vás okouzlí svým zásobníkem a světelnými efekty, nebo Blastrem na miliony mini bublinek, který dodá vašim chvílím nespočetné množství radosti.

Oba naše blastry jsou vybaveny speciální tekutinou o objemu 0,4 litru, která je připravena vám přinést bezkonkurenční zážitek s bublinami.


Sekáčka, stroj a ECO

Sekačka, traktor, stroj na bubliny nebo sada v ECO balení s obručemi? Výběr není jednoduchý...


Náplně

Náplně Fru Blu v různých objemech a balení. Vyberte si buď v kanystru nebo green balení s kohoutkem.

VIDEO

ESHOPY


KAMENNÉ OBCHODY A DISTRIBUTOŘÍ