Poznej Fru Blu!
Vytvářej obrovské bubliny

Výrobky

FRU BLU Bubble Machine
FRU BLU Machine

FRU BLUstroj na bubliny + náplň 0,5L

FRU BLU stroj na bubliny vytváří velké množství bublin. Ke spuštění stačí vložit 4 x AA baterie (nejsou součástí balení) a nalít FRU BLU náplň na bubliny. Poté zmáčknete spínač a děti se můžou těšit na tisíce zářivých bublin. V balení spolu s 0,5L náplně. Dbejte na umístnění na rovném povrchu. Bubliny FRU BLU září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU Sekacka
FRU BLU Shooter

FRU BLU Sekáčka

FRU BLU sekačka, po zapnutí vypouští miliony malých bublinek. Oblíbená hračka v atraktivních FRU BLU barvách. Provoze na 3xAA baterie, nejsou součástí balení. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvami duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU Big set
FRU BLU Shooter

FRU BLU Velká sada + náplň 0,5L

Sada obsahuje 2 obruče - 1 pro výrobu velkých bublín a jednu pro miliony malých bublinek. V balení také nádoba na tekutinu a náplň 0,5l.
Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvami duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkována v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU Shooter
FRU BLU Shooter

FRU BLU Mega Blaster se zásobníkem

Miliony bublinek vystřelujících s obrovskou rychlostí. Navíc se světelnými efekty pro ještě více zábavy. Blaster má zásobník na tekutinu, díky kterému je bublinování ještě rychlejší a snadnější. Ideální pro hru venku a v interiéru. V balení s 0,5l náplní.

FRU BLU Double
FRU BLU Blaster

FRU BLU Blaster bubliny v bublině

Sada umožňuje výrobu bublinek v bublině.

FRU BLU Blaster
FRU BLU Blaster

FRU BLU Blaster

Fru Blu bublifuk je skvělá pomůcka pro vyfukování různě velkých bublin. V sadě se nachází: tekutina 0,5 l, bublifuk, 2 smyčky k nasazení na pistoli (pro vyfukování větších nebo menších bublin)

FRU BLU Šňůra
FRU BLU Šňůra

FRU BLU Šňůra 50cm + kapalina 0,5L

Pohodlná rukojeť potažená vysoce kvalitním plastem. Stejně tak obruč je ze speciálního materiálu, který velmi dobře udrží tekutinu.

FRU BLU Obruč
FRU BLU Obruč

FRU BLU Obruč + kapalina 0,5L

Pohodlná rukojeť potažená vysoce kvalitním plastem. Stejně tak obruč je ze speciálního materiálu, který velmi dobře udrží tekutinu.

FRU BLU Motýl
FRU BLU Motýl

FRU BLU Motýl + kapalina 0,5L

Bubliny, které děláte smyčkou ve tvaru motýla vytvářejí úžasné efekty. Smyčka ve tvaru motýla je ideální na vytváření velkých bublin jen za pomoci větru. Univerzální obruč, je vhodná i pro děti. Již při malém množství tekutiny dokážete vytvořit úžasné bubliny.

FRU BLU Mini
FRU BLU Mini

FRU BLUmini 50ml

Displej FRU BLU mini bublifuků obsahuje 36 kusů klasických 50ml bublifuků. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU Liquid
FRU BLU Liquid

FRU BLUNáplň

Certifikáty

Certyfikat

Naše tekutina do bublin je bezpečná pro vás i vaše dítě

Ověř si certifikát

Video

Kde koupit

ONLINE

KAMENNÉ PRODEJNY

Logo

A všech dobrých hračkářstvích.