Poznej Fru Blu!
Vytvářej obrovské bubliny

Výrobky

Základní sety

FRU BLU Machine

FRU BLUVelká obruč + náplň 0,4L

Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0154
FRU BLU Machine

FRU BLUStromek + náplň 0,4L

Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0155
FRU BLU Machine

FRU BLUDeluxe set + náplň 0,4L

FRU BLU Deluxe set obsahuje šňůru pro obrovské bubliny, velkou obruč, "stromek" s 12 obručemi, nádobku na tekutinu i 0,4L tekutiny. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0156

Blastry

FRU BLU

FRU BLUMega blaster se zásobníkem + náplň 0,4L

FRU BLU MEGA BLASTER - miliony bublinek vystřelujících s obrovskou rychlostí. Navíc se světelnými efekty pro ještě více zábavy. Blaster má zásobník na tekutinu, díky kterému je bublinování ještě rychlejší a snadnější. Ideální pro hru venku a v interiéru. V balení s 0,4l náplně. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0157
FRU BLU

FRU BLUDino blaster se zásobníkem + náplň 0,4L

Nový Dino Blaster přináší radost každému fanouškovi dinosaurů vytvářením barevných bublin osvětlených LED světlem. Použití zařízení je intuitivní a speciálně navržená nádoba (zásobník) dodávaná s hračkou zabraňuje rozlití tekutiny. Sada obsahuje Dino Bubble Blaster a 0,4l láhev s tekutinou. Potřebné baterie: 3 x AA (nejsou součástí balení). Hračka je určena pro děti od 3 let.

FRU BLU dkf0160
FRU BLU

FRU BLUHippo blaster se zásobníkem + náplň 0,4L

Nový Hippo Blaster přináší radost každému dítěti vytvářením barevných bublin osvětlených LED světlem. Použití zařízení je intuitivní a speciálně navržená nádoba (zásobník) dodávaná s hračkou zabraňuje rozlití tekutiny. Sada obsahuje Dino Bubble Blaster a 0,4l láhev s tekutinou. Potřebné baterie: 3 x AA (nejsou součástí balení). Hračka je určena pro děti od 3 let.

FRU BLU dkf0161
FRU BLU

FRU BLUblaster miliony bublinek + náplň 0,4L

Tento zcela nový super blaster vypouští miliony bublinek vystřelujících s obrovskou rychlostí a zahalí tak vše kolem tebe do duhových bublin. Blaster má zásobník na tekutinu, díky kterému je bublinování ještě rychlejší a snadnější. Ideální pro hru venku a v interiéru. V balení s 0,4l náplně. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0162

ECO – plně recyklovatelné

FRU BLU

FRU BLUECO 3L + 2 obruče (velká + stromek)

Toto speciální ECO balení obsahuje 3L tekutiny na výrobu duhových bublin, 2 obruče (velká obruč pro tvorbu obrovských bublin, "stromek" s 12 dírkami pro tvorbu stovek bublin najednou). Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0169

Sekačka a stroj na bubliny

FRU BLU

FRU BLUSekačka + náplň 0,4L

FRU BLU sekačka, po zapnutí vypouští miliony malých bublínek. Oblíbená hračka v atraktivních FRU BLU barvách. Provoz na 3xAA baterie, nejsou součástí balení. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0158
FRU BLU

FRU BLUStroj na bubliny + náplň 0,4L

FRU BLU stroj na bubliny vytváří velké množství bublin. Ke spuštění stačí vložit 4 x AA baterie (nejsou součástí balení) a nalít FRU BLU náplň na bubliny. Poté zmáčknete spínač a děti se můžou těšit na tisíce zářivých bublin. V balení spolu s 0,5L náplně. Dbejte na umístnění na rovném povrchu. Bubliny FRU BLU září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf0159

Náplně

FRU BLU

FRU BLUnáplň 3L

Náhradní náplň v 3l balení. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf8217
FRU BLU

FRU BLUnáplň 5L

Náhradní náplň v 5l balení. Bubliny FRU BLU dosahují obrovských rozměrů a mají neskutečné tvary. Září všemi barvy duhy. Bubliny FRU BLU vznikají díky speciální tekutině, která je produkovaná v EU. Jsou trvanlivé a jen tak neprasknou.

FRU BLU dkf8208

Certifikáty

Certyfikat

Naše tekutina do bublin je bezpečná pro vás i vaše dítě

Ověř si certifikát

Video

Kde koupit

ONLINE

KAMENNÉ PRODEJNY

Logo

A všech dobrých hračkářstvích.