xxxx

Famozní, vlakózní Chuggington Veselé vláčky jsou zpět!

Vláčky Chuggington jsou usměvavé, mluvící vláčky podle animovaného seriálu. Tito milí hrdinové jsou připraveni na všechny situace. Každý vláček má svou specifickou osobnost, schopnosti a také své vlastní vybavení, které každého z nich předurčují pro svou práci. Vozit lidi, náklad, stavět nové koleje, zachraňovat vykolejené vláčky či hasit požáry. To vše a mnohem více hravě zvládají. Vaší fantazii nic nestojí v cestě.
Kompletní nabídka vláčků Chuggington obsahuje různé variace vláčků s nejrůznějšími funkcemi a také nabízí originální vláčkodráhy Chuggington přímo pro Veselé vláčky.Série vláčků Look Alive představuje základní vláčky s funkcí pohyblivých částí jako jsou ústa či oči při manuálním pohybu vláčku. Vláčky jsou kompatibilní s vláčkodráhami. Vláčky lze vzájemně propojit.

Série Touch&Go je vybavena bateriemi a funkcí vláčku „Zmáčkni a jeď“. Vláček má na vršku tlačítka, které po stisknutí uvede vláček do automatického pohybu anebo jej zastaví. Jsou ideální volbou pro Vláčkodráhy Chuggington.

Série Pop&Transform neboli „Stiskni a proměň“ nabízí Vláčky s úžasnými pracovními pomůckami. Po stisknutí vrchní části lokomotivy se automaticky vysunou různé pracovní pomůcky. Boční panely lze roztáhnout ručně a odhalit další funkce. Série Pop&Transform NENÍ kompatibilní s vláčkodráhami Chuggignton.

Pro náročnější fanoušky pohádkového seriálu Chuggington Veselé vláčky je také k dispozici unikátní mašinka Wilson na dálkové ovládání který při jízdě pohybuje očima a vydává zvuky.

Vrcholem zábavy při hraní si s vláčky Chuggington jsou úžasné vláčkodráhy, které jsou vybavené mnoha funkcemi a nabízí dlouhé tratě pro všechny vláčky, které po nich budou jezdit. Každý malý výpravčí se zaručeně ponoří do světa zábavy s nekonečnými možnostmi hraní ať už dle své vlastní fantazie, či inscenování příběhů z animovaného seriálu.

Vláčkodráha „Všichni na palubu“ (délka tratě 180cm)

Vláčkodárha „Safari“ (délka tratě 235cm)

VÝROBKY

KDE KOUPIT?