Boom City Racers – šílené jízdy bez omezení!

Díky autům a vystřelovačům Boom City Racers se hraní s auty stane ještě víc vzrušující zábavou! Je to ideální hračka pro energické děti, které se vyžívají v lumpárnách! Boom City Racers zajistí nový rozměr zábavy díky bleskově rychlým, vytrvalým autům odolným vůči srážkám! Auta jsou stvořena pro skoky, srážky, zdolávání překážek a pro totální demolici.

Kvalita
Péče a detailní provedení s jakým jsou boom city racers vyráběné uchvátí svými barvami a tvary, a také umožní fascinující zábavu, která je plná neočekávaných akčních zvratů bez rizika trvalého poškození hračky.

Bezpečnost
K výrobě setů byly využity velmi kvalitní a netoxické materiály, které s sebou nenesou žádná rizika. Boom city racers jsou zárukou nejvyššího stupně bezpečnosti.

Zábava
Všechny auta z této série se při srážkách s překážkami rozpadají a to je klíč ke vzrušující zábavě, na kterou si příjdou i starší děti! Nebojte se – auta jdou rychle opět složit do původního stavu.

24 AUT DO SBÍRKY!

PLAYSET – HRACÍ SETY

Auta se liší díky svému balení připomínajícímu ohňostroj! Vystřelovač má zvukové a světelné efekty! Rozjeď to pořádně a střílej na cíl. Díky skvělým doplňkům, které se v balení nachází můžeš dělat super triky!
Sada obsahuje: exkluzivní auto, vystřelovač se světelnými a zvukovými efekty, 1 terč, 1 rampa, 5 sudů, 1 lanko, 3 baterie LR44, návod.

Balení

Auta se liší díky svému jedinečnému balení připomínajícímu ohňostroj. Najdeš v něm auto a vystřelovač se speciálním vystřelovacím lankem. Boom City Racers fungují díky dodatečnému setrvačníku a při srážce „vybuchují“! 24 aut do sbírky, v tom limitované: ZŘÍDKA A VELMI ZŘÍDKA!
Sada obsahuje: auto, hnací lanko, vystřelovač, průvodce sběratele.

Dvojbalení

Dvojitá výzva – sada obsahuje 2 auta, dostupná ve 4 verzích, z toho každé druhé auto je překvapení.
Sada obsahuje: 2 výbušná auta, 1 mini vystřelovač, 1 lanko, návod k použití.

KDE KOUPIT